Délutáni diákmunka

Kategória Betanított munka
Helyszín Budapest XV. kerület
Bruttó fizetés 1400 Ft/óra
Jelentkezési határidő 2021-10-04

A cégnek a technológia napjaiban orvosi kamerák lencséiben, blu-ray lejátszókban, okostelefonokban, számítógépekben és televíziókban egyaránt megtalálható. Több mint 75 éve elkötelezettek vagyunk az iránt, hogy az általunk kifejlesztett innovatív, forradalmi technológiák segítségével a legjobb minőségű szemüveglencsékkel lássuk el a piacot.

Feladatok
  • szemüveglencsék csomagolása, szortírozása, postázása
  • kartondoboz hajtogatás
Elvárások
  • nappali tagozatos aktív vagy passzív jogviszony
  • heti 5 nap vállalása (hétfőtől péntekig, 16-20 óra között)
Előnyök
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
Amit ajánlunk
  • hosszú távú munkalehetőség
  • nettó 1190 Ft/óra

1400 Ft/óra

Budapest XV. kerület

Sportáruházi diákmunka

1412 Ft/óra

Budapest XI. kerület

Rugalmas éttermi diákmunka

1332 Ft/óra

Budapest

Irodai adminisztrációs diákmunka

1412 Ft/óra

Budapest XIII. kerület