Presales mérnök gyakornok

Kategória Mérnök
Helyszín Budapest IX. kerület
Bruttó fizetés 1259 Ft/óra
Jelentkezési határidő 2021-05-06

Szeretnéd tudásodat Magyarország vezető infokommunikációs cégénél fejleszteni? Gyere a T-Systems Magyarországhoz Presales mérnök gyakornoknak! A T-Systems Magyarország hazánk piacvezető infokommunikációs (ICT) szolgáltató vállalata. Innovatív informatikai megoldásokat nyújtunk az egészségügyben, kereskedelemben, közlekedésben, mezőgazdaságban, iparban és a pénzügyi szektorban működő nagyvállalatok, valamint az állam- és közigazgatás számára; így járulva hozzá hazánk digitalizációjához.

Feladatok
  • Presales mérnöki munka támogatása
  • Gyártói termékek árainak beszerzése
  • Műszaki tervezésben és költségbecslésben történő részvétel, illetve később ezek készítése
  • Ajánlati kalkuláció összerakása vagy véglegesítése
  • Ügyféllel való egyeztetés és kapcsolattartásba való bekapcsolódás
  • Partnerekkel történő kapcsolattartás, személyes konzultáció
Elvárások
  • Nappali tagozatos aktív/passzív hallgatói jogviszony (még legalább 1 évig)
  • Heti 25 óra vállalása
  • Mérnöki, informatikai területen folytatott tanulmányok
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Minimum középfokú angol nyelvismeret
  • PowerShell; operációs rendszerek: Linux, Microsoft Windows; hardveres rendszerek, hardver gyártói termékek; virtualizációs technológiák; felhős technológiák iránti érdeklődés, ismeret
  • Jó kommunikációs készség, proaktív hozzáállás
  • Hajlandóság önálló, valamint csapatban történő munkavégzésre
  • Pontosság, precizitás
  • Szakági specifikációs készségek iránti érdeklődés, ismeret (szerverek, Cloud megoldások, Microsoft Azure, Amazon AWS)
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
Amit ajánlunk
  • Hosszú távú munkalehetőség

Neked ajánlott munkák

Fordító diákmunka

1570 Ft/óra

Szeged

Ügyfélszolgálati gyakornok

1570 Ft/óra

Szeged

Adminisztratív diákmunka

988 Ft/óra

Győr

Irodai Diák

1469 Ft/óra

Tatabánya