Beszerzés területre Gyakornok

Kategória Beszerzés, logisztika
Helyszín Tatabánya
Bruttó fizetés 1900 Ft/óra
Jelentkezési határidő 2021-02-19

Piacvezető autóipari partnerünk számára keresünk

Feladatok
  • Fő feladat:a jelenlegi Leoni gyártású kábelről való áttérés a Coficab kábelek használatra a gyártási folyamat során. Ebben kellene segíteni a szakemberek munkáját.
  • • A folyamatos átállás logisztikai biztosítása annak érdekében, hogy ne akassza meg a termelés jelenlegi folyamatát
  • • Termék validáció elvégzése
  • • Termékmodifikációk támogatása
  • • Minőségbiztosítási tevékenység ellátása
  • • Termékspecifikációk elkészítése a beszállítóktól kapott információk alapján
Elvárások
  • Nappali tagozatos, aktív tanulói jogviszony vagy passzív féléves jogviszony
  • Közepes angol nyelvtudás, Beszerzés területre erős angol szükséges
  • 3. éves tanulmányok vagy hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Heti 3-4 munkanap vállalása irodai munkarendben
  • Agilis fellépés, szorgalmas, határozott, dinamikus személyiség
Előnyök
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
Amit ajánlunk
  • Magas fizetés
  • Kiváló szakmai tapasztalat szerzés
  • Igény esetén szakmai gyakorlat leigazolása
  • Munkába járási támogatás
  • Szálláslehetőség

Neked ajánlott munkák

Irodai asszisztens

1190 Ft/óra

Székesfehérvár

Quality asszisztens

1300 Ft/óra

Oroszlány

Pénzügyi elemző gyakornok

1300 Ft/óra

Szeged

Szerelő

1100 Ft/óra

Kistelek