Környezetmérnök gyakornok

Kategória Mérnök
Helyszín Miskolc
Bruttó fizetés 1300 Ft/óra
Jelentkezési határidő 2020-09-24

Járművillamossági, -elektronikai készülékeket gyártó partnercégünk számára keresünk kollégát környezetmérnök gyakornoki pozícióba.

Feladatok
  • Veszélyes és nem veszélyes hulladékszállítások egyeztetése, ezzel kapcsolatos ügyintézés támogatása;
  • Belépőkártyákkal kapcsolatos teendők támogatása;
  • Vegyianyagok adatlapjainak kezelése;
  • Munkavállalók vegyianyag expozíciós idejének felmérése;
  • Hulladékgazdálkodási és egyéb napi adminisztrációs feladatok elvégzése;
  • Tool box-ok készítése;
  • Környezetirányítási-, és Minőségirányítási rendszerhez kapcsolódó dokumentációjának felülvizsgálatában való aktív részvétel
Elvárások
  • Környezetmérnök szakos egyetemi hallgató
  • Minimum heti 20-25 óra munkavégzés (ennél több óra előny)
  • Betöltött 18. életév
  • Nappali tagozatos aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
  • Rendszerszemlélet
  • Jó kommunikációs készség
  • Csapatjátékos
  • Proaktív
  • Megbízhatóság
  • Önálló munkavégzés
  • Gyors tanulásra való képesség
  • Igény a kihívásokra
Amit ajánlunk
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Klimatizált, modern munkakörnyezet
  • Fiatalos csapat
  • Széleskörű tapasztalatszerzés
  • Bruttó: 1300 Ft/óra

Neked ajánlott munkák

Irattári kisegítő

950 Ft/óra

Szeged

1300 Ft/óra

Miskolc

Ügyfélszolgálati gyakornok

1500 Ft/óra

Szeged

fémipari kisegítő

950 Ft/óra

Szeged