Mobiltudós gyakornok

Kategória Marketing, kommunikáció, értékesítés
Helyszín Budapest XII. kerület
Budapest XV. kerület
Budapest XIX. kerület
Békéscsaba
Győr
Szeged
Nyíregyháza
Szekszárd
Szolnok
Bruttó fizetés 1354 Ft/óra
Jelentkezési határidő 2020-09-05

A Magyar Telekom Nyrt. mobiltudós gyakornokot keres, aki segít a Telekom üzletek ügyfeleinek, hogy eligazodjanak a digitális világban - a készülékek, operációs rendszerek és appok rengetegében. Helyszínek: XII. kerület MOM Park, XV. kerület Pólus Center, XIX. kerület Shopmark

Feladatok
  • A Telekom üzletek ügyfeleinek eligazítása a digitális világban
  • Ügyfelek mobiltelefonnal kapcsolatos technikai problémák megoldása
Elvárások
  • Jó kommunikációs képességed van, szeretsz és tudsz is az ügyfelek nyelvén tájékoztatást nyújtani
  • Ismered a (okos)telefonok rendszereit
  • Jó problémamegoldó képességed van
  • Nem riadsz meg a munkától
  • Kitartóan / precízen tudsz dolgozni
  • Proaktivitás jellemez, nem riadsz vissza a beszélgetés kezdeményezésétől
  • Számítógépes hardware ismertekkel rendelkezel
  • Nappali tagozatos aktiv/passzív hallgatói jogviszony
  • Napi 4 vagy 8 óra vállalása
Előnyök
  • Érdekelnek a mobiltelefonok, technológiai újítások
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
Amit ajánlunk
  • Sokat fejlődhetsz kommunikációban, ügyfélkezelésben
  • Ha jól végzed a dolgod, Mobiltudósként napi szinten sok köszönetet fogsz kapni az ügyfeleinktől
  • A jövő munkahelyén, a legizgalmasabb szektorban, az infokommunikációs világban dolgozhatsz, beleláthatsz egy piacvezető telekommunikációs vállalat működésébe
  • Mentor segíti szakmai fejlődésed és beilleszkedésed
  • Partnerként tekintünk rád

Neked ajánlott munkák

Irattári kisegítő

950 Ft/óra

Szeged

Környezetmérnök gyakornok

1300 Ft/óra

Miskolc

Ügyfélszolgálati gyakornok

1500 Ft/óra

Szeged

fémipari kisegítő

950 Ft/óra

Szeged