Grafikus designer gyakornok

Kategória Egyéb
Helyszín Budapest IX. kerület
Bruttó fizetés 1400 Ft/óra
Jelentkezési határidő 2020-08-28

A Deutsche Telekom IT Solutions (DT-ITS, korábban IT Services Hungary) a Deutsche Telekom magyarországi leányvállalata. Budapesti, debreceni, pécsi és szegedi szolgáltatóközpontjaink rendszerintegrációs és üzemeltetési területeken szolgálják ki nemzetközi ügyfeleinket, de kínálatunkban többek között az összes, széles körben alkalmazott szoftver- és hardverplatform SAP-rendszer szolgáltatásai, távoli és helyi szerverüzemeltetés, valamint hálózatmenedzselés és hálózatfelügyelet is megtalálható.

Feladatok
  • Grafikai anyagok készítése (vektorgrafika, infografika, egyéb illusztráció, stb)
  • Hozzájárulás a forgatókönyv felépítéséhez ötletekkel
  • Ötletek kidolgozása általános és technikai témák illusztrálására
  • Hang- és videófelvétel készítése; hang- és videófájlok vágása és szerkesztése
  • Feliratok készítése, tananyagok tesztelése
  • Összetett fogalmak egyszerűsítése, üzenet közvetítése illusztrációk és grafikák segítségével
  • Felelősség a kijelölt e-learning tartalmak fejlesztéséért
  • A projektek és termékek célterületének, a költségvetésnek és az ütemtervnek való megfelelés biztosítása
  • Együttműködés más szakemberekkel a projekt során a feladatok elvégzése és a határidők betartása érdekében
  • Jelentések készítése
  • A termékek kiadásának, megvalósításának és leszállításának támogatása
  • A már elkészült e-learning tananyagok vizsgálata és továbbfejlesztési javaslatok
  • A technikai fejlődés nyomon követése és technikai megoldások ajánlása a tananyagokhoz
Elvárások
  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Legalább egy éves szakmai tapasztalat grafikai tervezés terén
  • Biztos ismeretek a felnőttkori tanulás elméletéről és annak alkalmazásáról a tanulási megoldásokban
  • Középfokú angol nyelvtudás (legalább B2)
  • Önálló tanulási képesség
  • Ügyfél-orientált gondolkodásmód
  • A jelenlegi MS-Office eszközök kiváló ismerete
  • Adobe Illustrator program ismerete
  • Heti 20-25 óra ráérés
Előnyök
  • Folyékony német nyelvtudás
  • Videó és hangszerkesztő szoftver ismeret
  • Home office lehetőség
Amit ajánlunk
  • Egyénre szabott, intenzív betanítás
  • Több száz szakmai és soft skill, valamint kiscsoportos nyelvi tréninghez való hozzáférési lehetőség
  • Összetartó, egymást támogató csapat
  • Rugalmas munkavégzés (munkaidő, közösségi média használat, céges események)
  • Ergonomikus, modern munkakörülmény

1400 Ft/óra

Budapest IX. kerület

Mobiltudós gyakornok

1354 Ft/óra

Budapest XII. kerület

Irodai adminisztrátor/asszisztens

1294 Ft/óra

Budapest XIV. kerület

Tactical Procurement Intern

1500 Ft/óra

Budapest XIII. kerület