Marketing gyakornok

Ügyfél neve Microsoft Magyarország Kft
Kategória Marketing, kommunikáció, értékesítés
Helyszín Budapest III. kerület
Bruttó fizetés 1200 Ft/óra
Jelentkezési határidő 2020-02-08

A Microsoft Magyarország Sell-With Partner csapata szakmai gyakornokot keres. A csapat koordinálja és fejleszti a Microsoft értékesítők és partnerek közötti együttműködést, ezzel üzleti lehetőségeket generálva és partnerek fejlesztésén, támogatásán keresztül transzformálja a hazai kisvállalatok működését a legújabb felhő alapú technológia bevezetésével.

Feladatok
  • Partnerekkel kapcsolatos információfeltárás, -elemzés külső forrásokból és belső rendszerekből
  • Aktivitásokat támogató anyagok összeállítása Word-ben, PowerPoint-ban
  • Üzleti lehetőségek nyomon követése, frissítése, riportok készítése
  • Kommunikációs és szövegfogalmazási feladatok
  • Partnerekkel való kapcsolattartás
Elvárások
  • Folyamatban lévő nappali tagozatos, felsőfokú tanulmányok, amelyek még minimum 1 évig tartanak
  • Heti 40 óra vállalása
  • Magabiztos, bejáratott angol nyelvtudás (szakmai nyelvismeret is)
  • Informatikai piac, technológiák ismerete
  • Jó fogalmazási érzék, kiváló kommunikációs és együttműködési készség
  • Proaktivitás, önálló és szervezett munkavégzés, terhelhetőség, problémamegoldó készség, kreativitás
  • Microsoft Office alkalmazások (főleg Excel és Powerpoint) kiváló ismerete
Előnyök
  • Microsoft termékpaletta ismerete
Amit ajánlunk
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Érdekes munka egy izgalmas, folyamatosan változó területen
  • Networking (hazai és külföldi partnerekkel, hazai és külföldi Microsoftos szakemberekkel
  • Kiemelkedő munkakörülmények között, csúcskategóriás eszközökkel dolgozhatsz
  • Megalapozhatod a jövőbeli karriered egy technológiai trendet diktáló multinacionális vállalatnál

Neked ajánlott munkák

Pultos

1765 Ft/óra

Szeged

könyvelő gyakornok

1215 Ft/óra

Szeged

Rugalmas irodai munka

1250 Ft/óra

Budapest IX. kerület

Mobiltudós gyakornok

1307 Ft/óra

Békéscsaba