Adminisztrációs diákmunka

Kategória Irodai adminisztráció
Helyszín Pest
Bruttó fizetés 1200 Ft/óra
Jelentkezési határidő 2019-10-17

Partnercégünk keres adminisztrációs diákokat bankfiókjaikba .

Feladatok
  • Ügyfelek értesítése telefonon keresztül, tanácsadás számukra a szükséges teendőkről
  • Adminisztrációs jellegű feladatok ellátása
  • Excel táblázatban való rögzítések végrehajtása
  • Ügyfélátvilágítással kapcsolatosan a területen dolgozó kollégák támogatása
  • Helyszínek: Üllői út, Csepel, III. kerület Flórián tér, Széna tér, Váci út, Villányi út, Újpest, XV. kerület Kolozsvár u.,Érd, Dabas
Elvárások
  • Nappali munkarendben felsőfokú folyamatban lévő tanulmányok
  • Aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
Előnyök
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
Amit ajánlunk
  • Tapasztalatszerzési lehetőség

Neked ajánlott munkák

Ruhabolti kisegítő

950 Ft/óra

Szeged

Beszerzési osztályra

1386 Ft/óra

Tatabánya

áru-összekészítő

1000 Ft/óra

Szeged

Irodai adminisztrátor

1412 Ft/óra

Budapest VI. kerület