HR asszisztens

Kategória HR, munkaügy
Helyszín Budapest XV. kerület
Bruttó fizetés 1176 Ft/óra
Jelentkezési határidő 2019-10-04

1997-ben alapított Prohome Cégcsoport magyar magánszemélyek tulajdonában áll, és 6 vállalkozást, valamint egy iskolaszövetkezetet foglal magában. A Cégcsoport vállalkozásai saját területükön meghatározó piaci szereplői a magyar szolgáltató szektornak.

Feladatok
  • Fizikai toborzásban való aktív részvétel (hirdetések feladása, beérkező önéletrajzok szűrése, telefonos és személyes interjúk lebonyolítása)
  • Szervezéssel kapcsolatos adminisztrációk és jelentések elkészítése (beosztások kezelése, adatbázis karbantartása)
  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás
  • Egyéb adminisztratív munkák ellátása
Elvárások
  • Nappali tagozatos aktív, vagy passzív jogviszony,
  • Heti 20-25 óra vállalása,
  • 1 év tapasztalat (akár diákmunka HR, adminisztráció, egyéb kapcsolódó területen)
  • Kiváló kommunikációs, együttműködési és problémamegoldó képesség
Előnyök
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
Amit ajánlunk
  • Hosszú távú munkalehetőség,
  • Nettó 1000 ft/óra
  • Elkötelezett, lendületes csapat részese lehetsz, menedzsered és sorstársaid mindenben támogatni fognak majd
  • Könnyen megközelíthető munkavégzési helyszín

Neked ajánlott munkák

Folyamatfejlesztő Gyakornok

1000 Ft/óra

Tatabánya

Kisegítő felszolgáló

1150 Ft/óra

Sárvár

Adminisztratív diákmunka

1294 Ft/óra

Győr-Moson-Sopron

Ügyfélszolgálati munkatárs

1121 Ft/óra

Miskolc