Raktári kisegítés

Kategória Betanított munka
Helyszín Dunaharaszti
Bruttó fizetés 1200 Ft/óra
Jelentkezési határidő 2019-07-24

Cégünk célkitűzése, hogy Magyarország első számú faipari alapanyag-szállítójává váljon az asztalosok, bútorgyártók, építőipari kivitelezők, illetve a barkácsáruház-hálózatok számára. Vállalatunk széles, innovatív termékkínálatával, az egész országot lefedő hálózatával, valamint professzionális szolgáltatásaival folyamatosan arra törekszik, hogy a tökéletes partner legyen ügyfeleink szemében.

Feladatok
  • Áruösszekészítés, és csomagolás
Elvárások
  • Nappali tagozatos aktív, vagy passzív jogviszony,
  • Heti 2 nap ráérés (hétfő és péntek között)
  • +16. év betöltése
Előnyök
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
Amit ajánlunk
  • Délelőtti műszak: 06.00-14:30
  • Délutáni műszak: 14:00-22.30
  • NETTÓ 1020 ft/óra

Neked ajánlott munkák

Kisegítő felszolgáló

1150 Ft/óra

Sárvár

Konyhai kisegítő

1000 Ft/óra

Velence

Könnyű fizikai

915 Ft/óra

Győr

Operátor-Csomagoló

900 Ft/óra

Miskolc