Toborzó gyakornok

Kategória HR, munkaügy
Helyszín Budapest XIII. kerület
Bruttó fizetés 1118 Ft/óra
Jelentkezési határidő 2019-05-23

Multinacionális, nemzetközi partnercégünk könyvvizsgálati, adó- és tanácsadási szolgáltatásokat nyújt, 152 országban tevékenykedik, és 189 000 ember dolgozik világszerte tagvállalataiban.

Feladatok
  • Jelölt adatbázisok kezelése
  • Jelöltek keresése és felkutatása különböző adatbázisokban
  • Toborzási fájlok és levelezés karbantartása, ellenőrzése
  • Álláshirdetések előkészítése és közzététele
  • A HR csapat munkájának támogatása a toborzási projektekben
  • A HR csapat napi adminisztrációjának segítése
Elvárások
  • Folyamatban lévő BSc vagy MSc tanulmányok
  • Folyékony angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Számítógépes ismeretek (Word, Excel, PPT)
  • Tanulási hajlandóság
  • 25-30 óra vállalása egy héten
Előnyök
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
Amit ajánlunk
  • Szakmai tapasztalatszerzés
  • Gyors tempójú, szórakoztató és kihívást jelentő munkahely
  • Fiatal, kreatív csapat erős csapatszellem
  • Személyes fejlődés és a tanulás lehetősége
  • Nemzetközi munkakörnyezet

Neked ajánlott munkák

Irodai diákmunka

1200 Ft/óra

Budapest I. kerület

Pultos

857 Ft/óra

Szeged

Pultos- felszolgáló

1118 Ft/óra

Szeged

Komissiózó

1529 Ft/óra

Vecsés