Controlling Intern

Kategória Pénzügy, számvitel
Helyszín Budapest VI. kerület
Bruttó fizetés 1500 Ft/óra
Jelentkezési határidő 2019-05-23

Életbiztosításban piacvezető partnercégünk lehetőséget ad egy tehetséges belépőnek, hogy csatlakozzon hozzájuk, mint Controlling Intern. Az új gyakornoknak lehetősége nyílik arra, hogy a helyi és csoportos iránymutatásoknak megfelelően segítséget nyújtson az ellenőrző csapatnak.

Feladatok
  • Részvétel pénzügyi zárási folyamatban
  • Havi menedzsment jelentések és elemzések elkészítése a regionális iroda és a helyi vezetés számára
  • Részvétel a székhely és a helyi vezetés előkészítő elemzésében
  • Vezetői információs rendszer használata
  • Részvétel az üzleti döntések pénzügyi számításaiban
Elvárások
  • Folyamatos főiskolai vagy egyetemi tanulmányok pénzügyek / számvitel / aktuárius / matematika tanulmányokkal
  • Gondos és pontos számokkal való foglalkozás
  • Erős MS Office szakértelem (Excel, Access, Power Point stb.)
  • Tanulásra való hajlandóság
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • Adatbázis-kezelő eszközök (SQL, PowerPivot), Excel és Access programozás (VBA), Business Intelligence termékek (Power BI) ismerete
Amit ajánlunk
  • Tanulási és fejlődési lehetőség
  • Nemzetközi környezet
  • Versenyképes kompenzációs csomag
  • Jó csapatszellem

Neked ajánlott munkák

Irodai diákmunka

1200 Ft/óra

Budapest I. kerület

Pultos

857 Ft/óra

Szeged

Pultos- felszolgáló

1118 Ft/óra

Szeged

Komissiózó

1529 Ft/óra

Vecsés