Üzemeltetési gyakornok

Kategória Beszerzés, logisztika
Helyszín Budapest X. kerület
Bruttó fizetés 1200 Ft/óra
Jelentkezési határidő 2019-03-20

10. kerületi partnercégünknek keresünk üzemeltetési gyakornokot.

Feladatok
  • A létesítmény rendezvényeinek technikai előkészítése, bontása (termek berendezése, bútormozgatás, technika, terítés, bekészítésekhez előkészítés, stb.)
  • Teremhasználat után vissza, ill. átrendezés (leszedés, mosogatás, elpakolás, stb.)
  • Nyári időszakban teniszpályák karbantartása, locsolás, gyomtalanítás vonalak ellenőrzés
  • Napközben sporttermek, sportpályák ellenőrzése, kulcskiadás
  • Recepció jellegű vendégfogadás, regisztráció
  • Rendezvények felügyelete, szükség esetén közreműködés a szervezési feladatokban
Elvárások
  • Folyamatban lévő aktív, nappali tagozatos hallgatói jogviszony bármelyik felsőfokú oktatási intézményben
  • Fizikai állóképesség
  • Felhasználó szintű IT ismeret (Word, Excel, Adobe Reader)
Előnyök
  • Angol nyelv ismerete
  • Nálunk jut idő arra, hogy a vizsgaidőszakban a tanulmányaidra koncentrálj
  • Számtalan sportolási és szabadidős tevékenységre van nálunk lehetőség, van konditerem is
  • Nyáron strandolni és kajakozni tudsz a Balaton parti üdülőinkben (Csopak, Zamárdi)
  • Vállalati étkezdénkben változatos ételekből és többféle menüből választhatsz
  • Fiatalos és segítőkész csapatban dolgozhatsz

Neked ajánlott munkák

Controlling Intern

1500 Ft/óra

Budapest VI. kerület

Toborzó gyakornok

1118 Ft/óra

Budapest XIII. kerület

Reggeliztető diákmunka

1294 Ft/óra

Budapest VIII. kerület

Web Application Developer Intern

1450 Ft/óra