Mechanikai tervezőmérnök-gyakornok

Kategória Irodai adminisztráció
Helyszín Bicske
Bruttó fizetés 1400 Ft/óra
Jelentkezési határidő 2019-03-18

Bicskai partnercégünk részére keresünk diákokat mechanikai tervezőmérnök pozícióba.

Feladatok
  • Részvétel az elektronikai termékek mechanikai fejlesztésében, a technológiai és a konstrukciós tervezési szabályok figyelembevételével;
  • Gyártó eszközök optimalizálása, mechanikai tervezése Solid Edge-el;
  • Termékdokumentációk elkészítése (műszaki rajzok, mérési utasítások, stb.)
  • Folyamatos együttműködés a társosztályokkal
Elvárások
  • Középfokú angol nyelvtudás írásban és szóban
  • Valamely tervező szoftver ismerete (elsősorban Solid Edge);
  • Jó kommunikációs készség, problémamegoldó képesség, megbízhatóság, határozottság, talpraesettség, precizitás, önálló munkavégzés
Amit ajánlunk
  • Bruttó 1400 Ft/óra

Neked ajánlott munkák

Controlling Intern

1500 Ft/óra

Budapest VI. kerület

Toborzó gyakornok

1118 Ft/óra

Budapest XIII. kerület

Reggeliztető diákmunka

1294 Ft/óra

Budapest VIII. kerület

Web Application Developer Intern

1450 Ft/óra