Marketing gyakornok

Kategória Irodai adminisztráció
Helyszín Budapest X. kerület
Bruttó fizetés 1200 Ft/óra
Jelentkezési határidő 2019-01-16

10. kerületi partnercégünk keres marketing gyakornokot.

Feladatok
  • A vezető és a munkatársak adminisztratív támogatása
  • Dokumentáció, levelezések kezelése, iktatása, archiválása
  • Online értekezletek előkészítése, támogatása
  • Rendezvények szervezésének és lebonyolításának támogatása
  • Adatbekérés (e-mailben és telefonon) a partnerektől, leányvállalatoktól, társosztályoktól
Elvárások
  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony megléte
  • Felsőfokú tanulmányok marketing területen (III-V. évfolyam)
  • Magabiztos angolnyelv-tudás szóban és írásban egyaránt
  • MS Office programok felhasználói szintű alkalmazása
  • Heti 30 óra vállalása
Amit ajánlunk
  • Hosszú távú munkalehetőség

Neked ajánlott munkák

Irodai diákmunka

1200 Ft/óra

Budapest I. kerület

Pultos

857 Ft/óra

Szeged

Pultos- felszolgáló

1118 Ft/óra

Szeged

Komissiózó

1529 Ft/óra

Vecsés