Ruhabolti kisegítés a ferihegyi ✈DESIGUALBAN!

Kategória Bolti kisegítő
Helyszín Budapest
Bruttó fizetés 1200 Ft/óra
Jelentkezési határidő 2018-12-25

Érdekel a divat? Megdobogtatják a szívedet a színes és különleges ruhadarabok? A DESIGUAL® ruhaüzlet a Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtéren ✈ csak RÁD vár!

Feladatok
  • A vásárlók udvarias kiszolgálása
  • Üzlettér és raktár rendezés
  • Próbafülkénél való segítségnyújtás
Elvárások
  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói/tanulói jogviszony
  • Pozitív, kedves, kommunikatív, mosolygós személyiség
  • Dinamikus, rugalmas munkavégzés
  • Jó csapatjátékos
  • A divat szeretete, stílusérzék, igényes megjelenés
  • Heti 15-20 óra ráérés hétfőtől-vasárnapig, rugalmasan
Előnyök
  • Hasonló munkakörben (kereskedelem) szerzett tapasztalat
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Bruttó 1200 Ft/óra + napi bruttó 1000 Ft bónusz (Kezdőfizetés!)
  • Rugalmas munkavégzés: Hétfőtől-Vasárnapig 4-6-8 órában
  • Kellemes környezet, fiatalos, lendületes csapat
  • Hosszú távú munkalehetőség, fejlődési - előrelépési lehetőségekkel fűszerezve
  • Helyszín: Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér

Neked ajánlott munkák

Büfében kisegítés rugalmasan

1294 Ft/óra

Budapest X. kerület

Adminisztratív diákmunka

1000 Ft/óra

Adminisztrátor

1176 Ft/óra

Szigetszentmiklós

IT koordinátor kiemelt bérezéssel!

1600 Ft/óra

Budapest XVIII. kerület