Ügyfélszolgálati diákmunka

Kategória Ügyfélszolgálat
Helyszín Budapest VI. kerület
Bruttó fizetés 1100 Ft/óra
Jelentkezési határidő 2018-11-26

Az 1991-ben létrehozott Libri Könyvkereskedelmi Kft. az Állami Könyvterjesztő Vállalat jogutódjaként alakult meg. A megörökölt bolthálózat és szervezeti felépítés korszerűsítésével és a folyamatos bővítésével, több mint 600 fő foglalkoztatásával, 56 Libri Könyvesbolttal, a libri.hu internetes áruházzal és közel tizenegy milliárd forintos éves forgalommal az ország egyik legnagyobb könyvértékesítőjévé vált. A vállalat 2016-ban ünnepelte fennállásának 25. évfordulóját. Az elmúlt években számos elismerés igazolta a Libri piaci lépéseit: többször sikerült elnyerni a kiadók és a könyvszakma képviselőinek szavazatai alapján az „Év Könyvkereskedője” címet, a Nemzeti Kulturális Örökség Minisztériumának Hermész-díját, valamint a független marketing- és reklámszakemberekből álló zsűri „Superbrands” és „MagyarBrands” címét.

Feladatok
  • Beérkező telefonok fogadása,
  • E-mailes, megkeresésekre való válaszolás,
  • Ehhez tartozó adminisztrációs tevékenységek ellátása.
Elvárások
  • Nappali tagozatos aktív, vagy passzív jogviszony,
  • Heti 25 óra vállalása
  • 18. életév betöltése
Előnyök
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
Amit ajánlunk
  • Bruttó 1100 ft/óra,
  • Multinacionális környezet
  • Belvárosi helyszín

Neked ajánlott munkák

Árufeltöltő

941 Ft/óra

Keszthely

Adminisztratív diákmunka

1000 Ft/óra

Budapest XIV. kerület

Pénzügyi gyakornok

1300 Ft/óra

Budapest XIII. kerület

Ügyfél finanszírozási gyakornok

1200 Ft/óra