Fejlesztőmérnök gyakornok - Applikáció

Kategória IT
Helyszín Bicske
Bruttó fizetés 1400 Ft/óra
Jelentkezési határidő 2018-10-23

Bicskei partnercégünk fejlesztőmérnök gyakornokot keres kiemelt bérezéssel!!

Feladatok
  • Félvezető és teljesítményelektronikai modulok modellezése és szimulációja
  • Termékfejlesztési folyamat során használt software-ek fejlesztése
  • Mérési és tervezési adatok adatok kezelése
  • Új komponens bevezetési folyamat támogatása
  • Szimulációk, adatelemzések és adatbázis kezelés
Elvárások
  • Nappali tagozatos aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
  • Nappali tagozatos villamosmérnöki, mechatronikai vagy mérnökinformatikai hallgatói jogviszony
  • Pontos és precíz munkavégzés
  • Angol nyelv kommunikáció szintű ismerete
  • Valamely alap software / programozási nyelv ismerete (SQL - NoSQL, Python, C#, Node.JS, LabView)
  • Legalább fél év, valamint heti 3 nap vállalása
  • Kolaboratív és agilis szemléletmód (Scrum, Kanban)
  • Gyors, flexibilis és analitikus gondolkodásmód
Amit ajánlunk
  • Kiemelkedő bérezés
  • Bejárás és meleg étkezés támogatása

Neked ajánlott munkák

IT gyakornok

1300 Ft/óra

Budapest XIII. kerület

Ingatlankezelési gyakornok

1177 Ft/óra

BI rendszerüzemeltető gyakornok

1400 Ft/óra