Adminisztratív diákmunka

Kategória Irodai adminisztráció
Helyszín Miskolc
Bruttó fizetés 950 Ft/óra
Jelentkezési határidő 2018-05-25

Multinacionális partnercégünk részére keresünk Adminisztratív munkakörbe diák munkatársakat!

Feladatok
  • Szerződések, excel táblázatba való rögzítése
  • Iratrendszerezés, irattár rendben tartása
  • Dokumentumok aláírásra történő előkészítése
  • Megbeszélések szervezése, tárgyalófoglalás koordinációja, termek előkészítése
Elvárások
  • Nappali tagozatos, aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Szervező és problémamegoldó készség, precizitás
  • Magas szintű kommunikációs képesség
  • Kulturált megjelenés és viselkedés, udvariasság
Előnyök
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
Amit ajánlunk
  • Bruttó 950 Ft/óra
  • Kiváló munkakörnyezet, nyitott, mozgalmas légkör
  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség

Neked ajánlott munkák

Összeszerelő diákmunka

1200 Ft/óra

Veszprém

Raktári kisegítő

1100 Ft/óra

Veszprém

Ruhabolti kisegítés

1200 Ft/óra

Biatorbágy

Pultos felszolgáló

794 Ft/óra

Szeged