Irodai adminisztrációs diákmunka

Kategória Irodai adminisztráció
Helyszín Budapest VI. kerület
Budapest XIV. kerület
Bruttó fizetés 1000 Ft/óra
Jelentkezési határidő 2018-05-10

A szociálturisztika világszinten legnagyobb ernyőszervezete, a Nemzetközi Szociálturisztikai Szervezet, az ISTO (International Social Tourism Organisation) tagszervezetei közül a 20 legkiemelkedőbb szociálturisztikai modell közé választotta a céget.

Feladatok
  • Archiválás, scannelés,
  • Scannelés,
  • Excel táblázatok töltése,
  • Helyszíni koordinálás, és ügyfelek tájékoztatása
Elvárások
  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos tanulmányok,
  • Heti 2-3 nap vállalása ( hétfőtől - péntekig 8:00-16:30),
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Ms Office - Excel, Word, Outlook)
Előnyök
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
Amit ajánlunk
  • Bruttó 1000 ft/óra
  • Barátságos környezet

Neked ajánlott munkák

Sportáruházi diákmunka

950 Ft/óra

Budapest

Diákmunka kávéüzletben

950 Ft/óra

Budapest