Irodaszer összekészítés fiúknak

Kategória Betanított munka
Helyszín Budapest IV. kerület
Bruttó fizetés 1059 Ft/óra
Jelentkezési határidő 2018-04-24

Magyarországi papír-, írószer-, és irodaszer piac egyik meghatározó szereplője. Jelenlegi formájában 2012. július 1-je óta működik, miután több racionalizálási folyamat eredményeként egy komplex, a teljes körű iroda és létesítmény ellátást biztosító termékpalettával és szolgáltatással rendelkező nagykereskedő cég jött létre.

Feladatok
  • Irodaszer pakolása,
  • Áruk összekészítése, mozgatása
  • Csomagolás
Elvárások
  • Nappali tagozatos aktív vagy passzív hallgatói jogviszony,
  • Heti 2 nap vállalása ( Hétfőtől - Péntekig)
  • 18. életév betöltése
Előnyök
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.
Amit ajánlunk
  • Bruttó 1059 Ft/óra,
  • Délutáni munkavégzés (14:00 - 22:00)
  • Fiatalos, rugalmas csapat

Neked ajánlott munkák

Raktári kisegítő

1100 Ft/óra

Veszprém

Ruhabolti kisegítés

1200 Ft/óra

Biatorbágy

Játszóházi Animátor

941 Ft/óra

Biatorbágy